Ezek a kis cukrozott virágok és ehető rózsák remek és friss megjelenést kölcsönöznek a muffinjaidnak. Válassz a élénk és pasztell színek széles választékából. Kézműves cukorkedvelő díszítések. Kényelmesen használatra kész bliszterben. Ezekkel a apró virágokkal bármilyen sütemény díszíthető, mindig egyedi és romantikus lesz. A cukorkavonások kivitelezése akár kezdő cukrásznak is megy. Remek megoldás arra is, hogy a gyerekeket is bevontasd a munkába. A csomag 30 darab fehér virággal tartalmaz.
Porcukor, víz, kukoricakeményítő, gumi, zselatin, tojásfehérje, színezék: E100.
| Allergének | tojás |
| Energiaérték kJ | 1636 kj |
| Energiaérték kcal | 390,9 kcal |
| Zsírok | 0 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,17 g |
| Szénhidrátok | 96 g |
| - ebből cukrok | 75 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0,1 g |
Olaszország
| Színes | Fehér |
| Kategóriák: | Torták díszítése |
| Cukorvirág | |
| Ehető virágok tortára | |
| Tortadíszek, díszítés és rászórás | |
| Gyártó | Decora |
| EAN | 8024622038212 |
| Termékszám | 0500300 |